Besøk oss på facebook

Facebook Facebook

Galleri

Fotograf: Bernt Arntsen
Værnestind
Bernt Arntsen

Hva skjer?

januar 2018
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Kontaktinformasjon

Rødøy kommune
Rødøy rådhus
8185 VÅGAHOLMEN
Telefon
: 75 09 80 00 (09.00-15.00)

Faks
: 75 09 80 01
Org.nr.
: 945 717 173
Mva.nr.
: NO945717173MVA
Kommunenr.
: 1836
Åpningstid
: kl.08.00 -15.30

Rødøy det gode liv

Rødøy det gode liv Rødøy det gode liv

Bredbånd og mobiltelefoni, informasjonsside

Bredbånd Bredbånd og mobiltelefoni, informasjonsside

Kommunekart

Polarsirkelportalen Polarsirkelportalen

Kommunereform

Bedre kommune Kommunereform informasjonsside

Lokalutvalg

Lokalutvalgene er ment å være bindeledd mellom de ulike stedene i kommunen og kommuneadministrasjon. Lokalutvalgene kan ta opp alle saker som de finner hensiktsmessig å behandle.  Eksempel er kultursaker, velge kommunal representant til samarbeidsutvalg for skole og barnehage, lokalt organ for miljøfremmende tiltak, lokal ledelse av TV-aksjon.  Medlemmene er direkte valgt på hvert enkelt sted i forbindelse med kommunevalget.
Nedenfor følger en oversikt over Lokalutvalgene for perioden 2015-2019.

Gjerøy Lokalutvalg
Gjerøy Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Terje Lauritzen1. Lyder Storhaug
Finnvald Karlsen (nestleder)e-post2. Lars Gustav Hoff
Tor Sigmund Svendsene-post3. Carmen Luiten
Gunn Aakre Strøm (leder)e-post4. Fritjof Harald Strøm
Sonja Hansen Wahle-post5. Laila Jorun Aakre
Storselsøy Lokalutvalg
Storselsøy Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Ståle Gjersvik (nestleder)e-post1. Margareth Mathisen
Sten-Arve Mathisen (leder)e-post2. Knut Heen
Jeanette Hamsund3. Anita Norskott Jensen
4. Hilmar Jensen
5. Rolf Ivar Dahl
Jektvik/Nordvernes Lokalutvalg
Jektvik/Nordvernes Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Thomas Hoff (leder)e-post1. Reidar Leander Jensen
Sten-Arnt Jensen (nestleder)e-post2. Ståle Kvalvik
Marit Hagen Olsene-post3. Maria-Helen Jensen
Tove Eivik Eliassene-post4. Linn Anja Olsen
Håvard Hoffe-post5. Hans Strømdal
Myken Lokalutvalg
Myken Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Kristin Arnadottire-post1. Einar Risvik
Hafsteinn Asgeirsson (leder)e-post2. Henry Jakobsen
Gro Bygdevoll (nestleder)e-post3. Bjørn Skauge
4. Bjørnar Risvik
5. Kjellaug Gabrielsen
Nordnesøy Lokalutvalg
Nordnesøy Lokalutvalg
Representanter Vararepresentant
Trine Jentoft (leder)e-post1. Anita Karin Didriksen
Kenneth Didriksen (nestleder)e-post2. Roy Otheliussen
Hanne Grimslande-post3. Trude Jentoft
Paul Børge Olsene-post4. Tor Kristoffer Olsen
Anita Tustervatn (sekretær)e-post5. Stine Alsli Didriksen
Sørfjorden/Nygård Lokalutvalg
Sørfjorden/Nygård Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Knut Arne Nygård (leder)e-post1. Tordis Iversen
Laila Johanne Johansen (nestleder)2. Alf Steinrem
Gunnar Skivik (sekretær)e-post3. Anne Grethe Theimann
Rødøy Lokalutvalg
Rødøy Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Heidi Anita Fyhne-post1 Geir Olaisen
Bernt Arntsen (leder)e-post2. Wiggo Bjørnar Olaisen
Kristian Aanes (kasserer)e-post3. Aud P. Steinrem Johansen
Elin Monsene-post4. Viktor Arntsen
Lisbet Støre5. Torill Å. H. Olaisen
Selsøyvik Lokalutvalg
Selsøyvik Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Astrid Rangø1. Kjell Setvik
Bjørn Pedersen (leder)e-post2. Merete Benjaminsen
Tone Hammersmark Olsene-post3. Nancy Benjaminsen
Tommy Benjaminsen4. Torleif Benjaminsen
Vigdis Kalås5. Trond Roaldseth
Tjongsfjord/Vågaholmen Lokalutvalg
Tjongsfjord/Vågaholmen Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Hege Kristin Bange-post1. Espen Moland
Jimmy Krogh (leder)e-post2. David Sigurd Engen
Yvonne Aag Engen (nestleder)e-post3. Trond Hansen
Thor Magne Hoffe-post4. Christina Kristiansen Heimdal
Trude Hjulstad Hansen5. Ann-Helen Kvalvik
Øresvik Lokalutvalg
Øresvik Lokalutvalg
Representanter 
Bodil Holmen (sekretær)
Gry Engseth (nestleder)
Leif Dagfin Engseth
Kristian Stensland (leder)e-post
Arvid Stensland
Melfjordbotn Lokalutvalg
Melfjordbotn Lokalutvalg
Representanter Vararepresentanter
Roger Storeng (leder)e-post1. Arnfinn Santi
Gry Helene Johansen
Egil Danielsen